• Příspěvková lázeňská péče není ambulantní

  Příspěvková lázeňská péče není ambulantní
  Lázeňská rehabilitační léčba s užitím přírodního léčivého zdroje je dle platné legislativy lůžkovou formou zdravotní péče. Způsob úhrady lázeňské péče ze zdravotního pojištění, tedy úhrada úplná (komplexní) nebo úhrada částečná (příspěvková), nemění formu této zdravotní péče. Proto ani při příspěvkové úhradě nelze tuto zdravotní péči poskytovat ambulantně, tedy bez ubytování v registrovaném zdravotnickém zařízení.

 • Velikonoce v Auroře

  Velikonoce v Auroře
  Na Velikonoce jsme pro Vás připravili dva speciální pobyty. Velikonoční elixír - tak zní název léčebně rekondičního týdenního programu plného relaxace a pohody, který můžete v našich lázních prožít v termínu 3. - 9. dubna, víkend s názvem Vítání jara pak prožijete v Lázních Aurora v termínu od 3. do 6. dubna 2015. Přijeďte do jarní Třeboně a načerpejte novou energii. Těšíme se na Vás!
 • Nový seznam indikací, léčených v třeboňských lázních

  Nový seznam indikací, léčených v třeboňských lázních
  Připravili jsme pro Vás nový seznam indikací, léčených v třeboňských lázních. 6. ledna 2015 vstoupil v platnost novelizovaný zákon o veřejném zdravotním pojištění. Jeho součástí je nově Indikační seznam pro lázeňskou péči. Na základě rozhodnutí Ústavního soudu jsou tímto pravidla poskytování lázeňské péče hrazené zdravotními pojišťovnami upravena zákonem, nikoli „pouze“ vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR.
 • Katalog 2015 je tady! Napište si o něj...

  Katalog 2015 je tady! Napište si o něj...
  Nový katalog relaxačních pobytů pro rok 2015 je tady! A my Vám jej rádi zašleme přímo k Vám domů. Napište si na e-mail iks@laznetrebon.cz, do předmětu uveďte "KATALOG 2015", dále Vaši poštovní adresu a můžete se na katalog těšit! Elektronická podoba katalogu ke stažení zde.
 • Akční nabídka na léčebné pobyty

  Akční nabídka na léčebné pobyty

  Absolvujte příspěvkovou lázeňskou péči (PLP) nebo samoplátecký léčebný pobyt (SLP) v Lázních Aurora. Máme pro Vás připravenu speciální cenovou nabídku s ubytováním v některé z našich dependancí. A nyní i speciální nabídka pro komplexní lázeňskou péči (KLP) s ubytováním v jednolůžovém pokoji. Více informací zde.

 • Žhavá novinka! Internetové on-line rezervace

  Žhavá novinka! Internetové on-line rezervace
  Konečně jste se dočkali i v třeboňských lázních! Je zde moderní forma objednávání pobytů bez  zbytečného ověřování volných termínů telefonem a dlouhého čekání na potvrzení vaší rezervace. Vše uděláte rychle a snadno přímo z pohodlí vašeho domova v kteroukoliv denní i noční dobu během pár minut. Dokonce můžete svůj pobyt přes internet hned zaplatit a těšit se už jen na pohodu v Třeboni. Těšíme se na Vás...

Více aktualit »

Lázeňská Pohoda
Únor přináší nový seznam indikačních skupin, které se od 6. ledna léčí v našich lázních, fotoreport z průběhu rekonstrukce Bertiných lázní, nabídku velikonočních pobytů... Celé číslo

Aktuální předpověď počasí

 • regenschauer
  Pondělí
  02.03.2015
  5°C/7°C
 • heiter
  Úterý
  03.03.2015
  -1°C/4°C
 • wolkig
  Středa
  04.03.2015
  0°C/4°C
Zdroj předpovědi: Wetter Kontor

Kontaktní údaje

Lázně Aurora s.r.o.
Lázeňská 1001
379 13 Třeboň
IČ: 25179896
DIČ: CZ25179896

Rezervační oddělení:
Tel: 800 611 009
Pondělí - neděle: 8.00 - 20.00
E-mail: sales@aurora.cz

Partneři

Certifikáty jakosti