• Otevírání lázeňské sezony 2014

  Přijměte pozvání na slavnostní Otevírání lázeňské sezóny v Třeboni, které se uskuteční v sobotu 24. května 2014. Připraven je bohatý program, který bude zahájen na Masarykově náměstí v 10:30 hodin, kde přivítáme novou lázeňskou sezonu. Následovat bude kostýmovaný průvod, který vyrazí k Bertiným lázním a kde bude v 11 hodin probíhat svěcení slatiny. Poté vyrazí průvod k Lázním Aurora, kde bude oficiálně zahájena nová lázeňská sezona a proběhne oslava 10. výročí likéru Třeboňská Lázeňská Brusinka. Vyvrcholením celého dne pak bude večerní koncert Petry Janů se skupinou Golem od 20 hodin. Následovat bude vypouštění balonků štěstí, ohňová show v podání skupiny Ilusias a slavnostní ohňostroj. V průběhu dne budou probíhat trhy, na své si přijdou děti i dospělí. A navíc - vstupné na všechny tyto akce je pro Vás zcela zdarma!!! Těšíme se na Vás!
 • Dovolená v Auroře. Tip sezony!

  Dovolená v Auroře. Tip sezony!
  Odpočinek, zážitky, nová energie. To je dovolená v třeboňských lázních. To je dovolená v Auroře. Tak zní i název týdenního relaxačního pobytu, který jsme speciálně pro Vás připravili v termínu 1. - 30. dubna 2014. Kombinace komfortního ubytování, skvělých relaxačních procedur a výborné gastronomie je to pravé, co pohladí Vaše tělo i duši. Těšíme se na vás. Více informací o pobytu najdete zde.
 • Půjčovna a úschovna kol

  Půjčovna a úschovna kol

  Vážení hosté,

  půjčovna a úschovna kol na Lázních Aurora zahajuje svůj letošní provoz již v pondělí, 17. března 2014. Otevřeno bude do konce dubna denně od 8 do 19 hodin s tím, že kolo je po 19 hodině možné také uschovat, a to ve 20:00 a 21:00 hodin (vždy v intervalu 10 minut). Ceny a další informace zde.

 • Velikonoce v Auroře

  Velikonoce v Auroře
  Na Velikonoce jsme pro Vás připravili dva speciální pobyty. Velikonoční elixír - tak zní název léčebně rekondičního týdenního programu plného relaxace a pohody, který můžete v našich lázních prožít v termínu 18. - 24. dubna, víkend s názvem Vítání jara pak prožijete v Lázních Aurora v termínu 20. - 23. dubna 2014. Přijeďte do jarní Třeboně a načerpejte novou energii. Těšíme se na Vás!
 • Akční nabídka na léčebné pobyty

  Akční nabídka na léčebné pobyty

  Absolvujte příspěvkovou lázeňskou péči (PLP) nebo samoplátecký léčebný pobyt (SLP) v Lázních Aurora. Máme pro Vás připravenu speciální cenovou nabídku s ubytováním v některé z našich dependancí. A k tomu navíc další bonusy. Více informací zde.

 • Dárkové poukazy

  Dárkové poukazy
  Hledáte nevšední tip na dárek? Věnujte svým blízkým či přátelům dárkový poukaz na relaxační pobyt v lázních, procedury ve Wellnesscentru Aqua viva, hru bowlingu nebo konzumaci do restaurace Harmonie. Dárkové poukazy zakoupíte na Aqua info Wellnesscentra, Infocentru lázní nebo na hlavní recepci. A jestliže nemůžete přijet osobně, pošlete objednávku přes náš e-shop a my Vám zašleme vybraný dárek na dobírku (89,- Kč/zásilka).

Více aktualit »

Lázeňská Pohoda
Dubnové číslo přináší nabídku jarních relaxačních pobytů, rozhovor s masérem Lázní Aurora Radkem Čechtickým o lymfodrenáži nebo program slavnostního Otevírání lázeňské sezony 2014. Celé číslo

Aktuální předpověď počasí

 • heiter
  Neděle
  20.04.2014
  6°C/17°C
 • wolkig
  Pondělí
  21.04.2014
  7°C/18°C
 • regenschauer
  Úterý
  22.04.2014
  7°C/21°C
Zdroj předpovědi: Wetter Kontor

Kontaktní údaje

Lázně Aurora s.r.o.
Lázeňská 1001
379 13 Třeboň
IČ: 25179896
DIČ: CZ25179896

Zákaznické centrum:
Tel: 800 611 009
Pondělí - neděle: 8.00 - 20.00
E-mail: sales@aurora.cz

Partneři

Certifikáty jakosti