• Žhavá novinka! Internetové on-line rezervace

  Žhavá novinka! Internetové on-line rezervace
  Konečně jste se dočkali i v třeboňských lázních! Je zde moderní forma objednávání pobytů bez  zbytečného ověřování volných termínů telefonem a dlouhého čekání na potvrzení vaší rezervace. Vše uděláte rychle a snadno přímo z pohodlí vašeho domova v kteroukoliv denní i noční dobu během pár minut. Dokonce můžete svůj pobyt přes internet hned zaplatit a těšit se už jen na pohodu v Třeboni. Těšíme se na Vás... Více informací najdete v aktuálním čísle našeho měsíčníku Lázeňská Pohoda.
 • NOVINKA - SILVESTROVSKÉ POBYTY

  NOVINKA - SILVESTROVSKÉ POBYTY

  NOVINKA!!! Připravili jsme pro Vás nabídku silvestrovských pobytů. Prožijte poslední večer roku 2014 v naší společnosti, pochutnáte si na skvělém rautu a zatančíte si při živé hudbě. Prodloužený wellness víkend "Harmonie" nebo týden plný pohody, relaxu a zimní atmosféry "Relax 7" dokonale uvolní Vaše tělo i mysl. Těšíme se na Vás!

 • Končící platnost kuponů v Lázních Aurora

  Končící platnost kuponů v Lázních Aurora
  Vážení hosté, dovolujeme si vás upozornit na končící platnost kuponů věrnostního programu a bonusů k některým pobytům, vydávaným v minulých letech (nyní jsou bonusy vydávány v jiné podobě), se kterými jste se mohli během vašeho pobytu v Lázních Aurora setkat a které můžete ještě dnes vlastnit.
 • Půjčovna a úschovna kol

  Půjčovna a úschovna kol

  Vážení hosté,

  půjčovna a úschovna kol na Lázních Aurora je v letních měsících otevřena denně od denně od 8 do 20 hodin s tím, že kolo je po 20 hodině možné také uschovat, a to ve 21:00 a 22:00 hodin (vždy v intervalu 10 minut). Ceny a další informace zde.

 • Stop stav FT poukazů na rehabilitační léčbu

  Stop stav FT poukazů na rehabilitační léčbu
  S platností od 1. května 2014 jsme nuceni z kapacitních důvodů zastavit příjem pacientů s poukazy na rehabilitaci (FT), a to až do odvolání. Děkujeme za pochopení.
 • Akční nabídka na léčebné pobyty

  Akční nabídka na léčebné pobyty

  Absolvujte příspěvkovou lázeňskou péči (PLP) nebo samoplátecký léčebný pobyt (SLP) v Lázních Aurora. Máme pro Vás připravenu speciální cenovou nabídku s ubytováním v některé z našich dependancí. A k tomu navíc další bonusy. Více informací zde.

Více aktualit »

Lázeňská Pohoda
Zářijové číslo přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi, dále žhavou novinku - on-line internetové rezervace pobytů, nebo novou wellness masáž v Bertiných lázních - Kouzlo Mrtvého moře... Celé číslo

Aktuální předpověď počasí

 • wolkig
  Středa
  03.09.2014
  11°C/23°C
 • heiter
  Čtvrtek
  04.09.2014
  13°C/26°C
 • heiter
  Pátek
  05.09.2014
  15°C/25°C
Zdroj předpovědi: Wetter Kontor

Kontaktní údaje

Lázně Aurora s.r.o.
Lázeňská 1001
379 13 Třeboň
IČ: 25179896
DIČ: CZ25179896

Rezervační oddělení:
Tel: 800 611 009
Pondělí - neděle: 8.00 - 20.00
E-mail: sales@aurora.cz

Partneři

Certifikáty jakosti